Новини проекту
Вітаємо переможців розіграшу!
Запрошуємо на навчання!
Вітаємо з прийдешніми святами!
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Яскравий жовтень з E-schools. PRO!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти
Знижка для дітей і дорослих на квитки до музею
Музей "Становлення української нації"
Обов'язково створіть "Розклад навчальних періодів"
Розроблено порядок проведення моніторингу якості освіти
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 11 чоловік

Тиждень фізики та інформатики

Дата: 9 лютого о 16:33, Оновлено 25 березня о 17:36
349 переглядів

Предметний тиждень фізики та інформатики в Росошанівському НВК

З метою розширення та поглиблення знань школярів  з фізики та інформатики, розвитку їх творчих задатків та виховання інтересу до фізики та програмування, в Росошанівському НВК з   25.02.19 по 28.02.19  в НВК був  проведений  тиждень  фізики та інформатики . Протягом тижня були задіяні учні 2-11класів.Заходи були спрямовані на  розвиток творчої фантазії;  логічного мислення;  вміння орієнтуватися в інформаційному просторі.

З метою вивчення нових форм і методів роботи з дітьми, розвитку творчості учнів, узагальнення та поширення передового педагогічного досвіду підвищення професійного рівня та інтелектуального розвитку учнів  вчитель-  методист Руснак В.В. виносив  на суд колег,  (в рамках тижня), серію уроків із застосування ІКТ. Так, Руснак В.В.- презентував відкритий урок з інформатики у 10 кл. «Поняття комп ютерної публікації», урок фізики у 7кл.на тему «Тертя. Сила тертя», урок інформатики у 9 класі на тему «Поняття комп’ютерної графіки.Застосування колірної моделі».  На уроках  було показано застосування комп’ютера та мультимедійної дошки,  демонстраційного матеріалу, що дало змогу доступно викласти навчальний матеріал і закріпити його. Ширше із своїм досвідом вчитель поділився на засіданні методичної ради. Під час  проведення позакласних заходів  учні збагатили знання, розширили свій кругозір, проявили ініціативу і самостійність.

Методика проведення  тижня фізики  полягала в організації заходів, що сприяли зацікавленості учнів точними науками та носили інформаційний і змагальний характер. Зокрема, вчитель Руснак В.В.   цікаво та змістовно провів захід для учнів 5-9 класів «Подорож у космос», та  «Здрастуй фізико!», для учнів 5 – 6 кл. , «Цікава інформатика» - захід для учнів 2 – 7кл. КВК для старшокласників, конкурс малюнків, виставку книжок із фізики, конкурс кросвордів, ребусів,  рефератів.  Також всі  вчителі нашого закладу ,з допомогою Віктора Васильовича, мали змогу поповнити свої знання застосування ІКТ на уроках.

Ми переконані , що учителі початкових класів  та вчителі – предметники, які володіють сучасними комп’ютерними технологіями,  мають вибудовувати весь процес навчання так, щоб він забезпечував формування відповідних технологічних та інформаційних умінь і навичок, які застосовуються в різних життєвих ситуаціях: навчальних, виробничих, особистих. 

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.