Новини проекту
Вітаємо переможців розіграшу!
Запрошуємо на навчання!
Вітаємо з прийдешніми святами!
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Яскравий жовтень з E-schools. PRO!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти
Знижка для дітей і дорослих на квитки до музею
Музей "Становлення української нації"
Обов'язково створіть "Розклад навчальних періодів"
Розроблено порядок проведення моніторингу якості освіти
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 11 чоловік

Новини

Всесвітній біг миру заради гармонії – це міжнародна естафета, яка проводиться з метою поширення ідеалів толерантності, дружби і гармонійного співіснування народів у світі.

Більше фото дивіться у фотоальбомах.

Всесвітній біг миру заради гармонії – це міжнародна естафета, яка проводиться з метою поширення ідеалів толерантності, дружби і гармонійного співіснування народів у світі.
Учасником естафети може стати кожен – вік і фізична підготовка не мають значення! Патріотичною метою естафети є прагнення сприяти дружбі і взаєморозумінню між народами. Будь-хто може пронести факел кілька кілометрів або кілька кроків маршрутом естафети чи просто потримати його з думкою про мир і гармонію у світі.
В Україні естафета стартує 30 травня на межі з Молдовою. Саме учням нашої школи випала честь розпочати естафету разом із бігунами європейської команди. Вчительський та учнівський колективи, представники місцевої сільської ради, жителі села тепло і з радістю зустріли гостей. Всі присутні отримали масу задоволення та позитивних емоцій від спілкування з бігунами. Під час зустрічі панувала атмосфера добра, миру і взаєморозуміння: проводились ігри, учасники естафети розповіли про себе, спілкувалися з учнями, кожен присутній мав змогу потримати факел і подумки передати свої побажання іншим. Духова музика оркестру надала зустрічі відчуття свята та незабутніх вражень. На згадку про приємну подію було зроблено багато світлин, знято відео, директор школи та сільський голова нагороджені сертифікатами. Учні та вчителі приєднались до бігу, адже гармонія у світі починається з кожної людини та її позитивних думок.