Вітаємо переможців розіграшу!
Запрошуємо на навчання!
Вітаємо з прийдешніми святами!
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Яскравий жовтень з E-schools. PRO!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти
Знижка для дітей і дорослих на квитки до музею
Музей "Становлення української нації"
Обов'язково створіть "Розклад навчальних періодів"
Розроблено порядок проведення моніторингу якості освіти
Як Вам новий сайт?

Засідання МО в ЗДО

Дата: 11 лютого о 13:20, Оновлено 25 березня о 17:37

Засідання МО вихователів у Росошанівському НВК

Згідно плану роботи Росошанівського НВК 8 лютого в  підрозділі ДНЗ було проведено засідання МО вихователів ДНЗ на тему: «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі. Застосування сенсорної дошки в групі молодшого дошкільного віку».

Під час засідання проведено відкриті заняття в молодшій різновіковій групі за напрямом «Сенсорне виховання . Дитина в довкіллі» на тему: «Ведмедик на гостину до дітей» (вихователь Гуцул Л.В).

Після проведення заняття  відбувся майстер – клас , на якому Лариса Василівна поділилась досвідом створення сенсорної дошки та застосуванням її на заняттях різних напрямів, також  вихователі ще раз опрацювали освітню лінію «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі» Базо­вого компонента дошкільної освіти .  Адже  ця освітня лінія,  передбачає сформованість доступ­них для дітей дошкільного віку уявлень, еталонів, що відображають ознаки, властивості та відношення предметів і об'єктів навколишньо­го світу. Показником сформованості цих уявлень є здатність дитини застосовувати набуті знання у практичній діяльності (ігровій, трудо­вій, сенсорно-пізнавальній, математичній тощо), і цьому сприяє застосування сенсорної дошки. В кінці вихователі  дали аналіз  заняття та  разом із заступником директора з НВР Ніколаєнко Л.В  розробили методичні рекомендації.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.